zespół na bankiet

Muzyczna impreza tematyczna a dress code

Muzyczna impreza tematyczna a dress code

Organizacja imprez tematycznych pozwala nadać nietuzinkowego charakteru wydarzeniom. Cała zabawa polega na tym, że wszystkie elementy imprezy nawiązują do konkretnego tematu. Motyw przewodni zależy od upodobań oraz kreatywności organizatorów. Ważnym elementem jest także muzyka, ponieważ ona kreuje sporą część wydarzenia. Jeśli decydujemy się na imprezę tematyczną, ważne jest aby poinformować o tym naszych gości. Dekoracje, jedzenie, zabawy oraz muzyka będą nawiązywać do jednego motywu, dlatego wszyscy zaproszeni powinni trzymać się określonego dress code. Największą popularnością cieszą się imprezy nawiązujące do lat przeszłych. Powszechnie występujące motywy to hippisowskie lata 70, PRL, starożytność, dziki zachód i kowboje.

Oprawa muzyczna

Aby cały plan się powiódł, konieczne jest znalezienie zespołu, który zapewni odpowiedni nastrój. Stylowa oprawa muzyczna pozwoli nadać całemu wydarzeniu autentycznego charakteru oraz wywoła jeszcze więcej pozytywnych emocji. Jeśli naszym motywem przewodnim są lata 60 i 70, dobrze jeśli zespół muzyczny potrafił je odwzorować nie tylko muzycznie ale także odpowiednimi strojami i zachowaniem. Wskazane są w tym przypadku dzwony, kolorowe koszule oraz buty na obcasie. Zespół na imprezę tematyczną powinien także doskonale czuć się w danym repertuarze dlatego warto poszukać takiego, który specjalizuje się dokładnie w muzyce, jakiej potrzebujemy. Istnieją grupy muzyczne, które idealnie odwzorowują dany gatunek a nawet całe, konkretne zespoły.

Motyw Hawajski

Motywów na imprezę tematyczną jest naprawdę sporo. Każdy temat jest na swój sposób ciekawy ale najważniejsze jest aby trafić w preferencje uczestników eventu.
Z pozostałych tematów, entuzjastycznie odbierane są imprezy o tematyce Hawajskiej, gdzie wszyscy chodzą ubrani w trawiaste spódniczki, kwiaty oraz japonki. Zespół na imprezę z takim motywem powinien delikatnie rozbujać gości oraz nadać plażowego klimatu niezależnie od miejsca całego wydarzenia.

 

zespoły muzyczne na event - stylowa oprawa muzyczna imprez firmowych

zespół muzyczny
zespół muzyczny

Dodaj komentarz