Live Cover Band

Live Cover Band - zespół muzyczny na imprezę firmową, event, imprezę plenerową. Koncerty z muzyką rozrywkową. Żywiołowe połączenie rock'n'rolla i twista ze znanymi współczesnymi przebojami muzyki pop i polską muzyką rozrywkową. Zespół na imprezę firmową. Koncerty plenerowe i tematyczne.

Zespół na event firmowy z repertuarem hitów tanecznych. W zależności od wielkości i rozmachu imprezy proponujemy Państwu zespół od pięciu do ośmiu osób. Przy małych eventach i bankietach zespół występuje z jedną wokalistką oraz czterema instrumentalistami (gitara, piano, bas, perkusja). Dodatkowo istnieje możliwość poszerzenia składu o dodatkowy wokal męski, saksofon oraz DJ-a.

Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych i przyjęć firmowych na terenie całego kraju. Koncerty z muzyką rozrywkową. Zespół dojeżdża do takich miast jak Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań. Zespół na imprezę firmową. Oprawa muzyczna imprez tanecznych.

Live Cover Band w pełnym składzie to najlepszy wybór na duże imprezy taneczne, koncerty plenerowe, eventy promocyjne, wielkie otwarcia, regionalne festiwale. Podczas występów zespół  prezentuje żywiołowy mix polskich i zagranicznych przebojów. Z każdej dekady muzycy wybierają to, co najlepsze, łącząc na scenie pasję z doświadczeniem, a energię z perfekcją wykonania. Live Cover Band porusza się swobodnie zarówno w pulsujących rytmach współczesnego popu, jak i oldschoolowych, niezapomnianych hitach. Zespół występuje w składzie od pięciu do ośmiu osób: wokal żeński, wokal męski, gitara, piano, bas, perkusja, saksofon oraz DJ.

Zespół muzyczny z Wrocławia wykonujący muzykę rozrywkową. Repertuar sięgający korzeniami zarówno lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych jak i współczesnych radiowych hitów. Od Beatlesów po Maroon 5. Gramy na terenie całego kraju: Warszawa, Poznań, Katowice. Występujemy na scenach plenerowych, dniach miast, regionalnych festiwalach oraz zamkniętych imprezach jak eventy, bankiety czy innego typu imprezy firmowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oprawie muzycznej imprez.