Swing Hot Band

Swing Hot Band - zespół na bankiet - propozycja łącząca w sobie ciepłe jazzowe brzmienia z pulsującymi rytmami muzyki świata. Zespół idealnie sprawdza się przy wieczornych bankietach prezentując repertuar jazzowych standardów złotej ery swingu. Repertuar często wzbogacany jest o autorskie aranżacje znanych przebojów osadzonych w swingującym lub akustycznym klimacie. Minimalny skład to kwintet: wokal żeński, gitara, piano, bas, perkusja z możliwością poszerzenia składu o sekcję instrumentów dętych.

Zespół na event występuje w różnych konfiguracjach, w zależności od stylistyki i klimatu wydarzenia. Proponujemy instrumentalne koncerty osadzone w stylistyce swingowej, latin jazz czy world music. Występujemy jako trio jazzowe (gitara jazzowa, bas, perkusjonalia lub gitara akustyczna), kwartet (gitara, piano, bas, perkusjonalia) oraz w składach powiększonych o  saksofon i perkusjonalia. Zespół na bankiet Wrocław - Warszawa - Katowice - Kraków. Oprawa muzyczna na terenie całego kraju. Koncerty z muzyką jazzową i akustyczną. Zespół muzyczny na imprezę firmową.

Zespół na event Wrocław - stylowa oprawa muzyczna eventów i bankietów. Występy w ramach artystycznych wydarzeń kulturalnych. Koncerty z muzyką swingową i jazzowymi balladami. Instrumentalne koncerty osadzone w stylistyce gitarowej. Znane przeboje muzyki świata w autorskich ciekawych aranżacjach. Zespół jazzowy na bankiet występuje z w składzie od czterech do sześciu osób, możliwe kombinacje instrumentalne to gitara, piano, kontrabas, perkusja, saksofon, wokal żeński.

Zespół na bankiet Wrocław w formie instrumentalnej. Stylowe połączenie muzyki jazzowej z akustycznymi brzmieniami muzyki świata. Oprawa muzyczna bankietów i eventów. Koncerty z muzyką jazzową. Muzyka jazzowa połączona z repertuarem znanych piosenek w autorskich swingowych aranżacjach. Zespół na bankiet z repertuarem jazzowych ballad i znanych przebojów złotej ery swingu. Zespół występuje na terenie całego kraju. Koncerty jazzowe w takich miastach jak Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław.