Acoustic Chillout

Acoustic Chillout - duet jazzowy na event - trio jazzowe na bankiet

Idealne rozwiązanie na małe eventy i spotkania firmowe. Zespół zwykle występuje w duecie lub w trio, a podstawowy skład to wokal żeński i gitara jazzowa lub akustyczna (istnieje możliwość wzbogacenia składu o bas oraz instrumenty perkusyjne). Repertuar oscyluje wokół muzyki popularnej oraz standardów jazzowych. Duet jazzowy może wystąpić również w opcji instrumentalnej w formie koncertu gitarowego. Przykładowe trio jazzowe w wersji instrumentalnej to gitara, bas, perkusjonalia. Ze względu na minimalistyczne instrumentarium zespół najlepiej sprawdza się w formie muzycznego recitalu. Przewidywany czas występu wynosi od 45-90 min. z 15 min. przerwą pomiędzy setami.

Zespół jazzowy na bankiet

Zespół jazzowy w małym składzie takim jak: trio jazzowe lub duet jazzowy - najlepszy wybór na bankiety, eventy, imprezy firmowe i wieczory artystyczne. Koncerty z muzyką jazzową lub brazylijską bossa novą wzbogacone o repertuar zaaranżowanych autorsko utworów z pogranicza muzyki rozrywkowej i popularnej. Wyjątkowa oprawa muzyczna na wysokim poziomie artystycznym.

Duet jazzowy Wrocław

Podstawowy skład zespołu to gitara jazzowa lub gitara akustyczna oraz wokal. Na kameralne przyjęcia proponujemy również duet jazzowy w formie instrumentalnej - duet gitarowy z repertuarem jazzowych standardów i delikatnych ballad.

Trio jazzowe Wrocław

Trio jazzowe - podstawowy skład zespołu to gitara jazzowa lub gitara akustyczna, wokal oraz trzeci instrument (druga gitara lub kontrabas). Istnieje możliwość przygotowania składu instrumentalnego (dwie gitary, kontrabas lub instrumenty perkusyjne).