lekcje gitary - nauka gry na gitarze

Otwieramy warsztaty muzyczne we Wrocławiu

Lekcje gry na gitarze

Lekcje gry na gitarze Wrocław - miło nam poinformować, że od pierwszego grudnia rozpoczynamy nową działalność we Wrocławiu. Organizujemy naukę gry na pianie oraz lekcje gry na gitarze z możliwością nagrywania audio oraz filmów video. Ponadto od grudnia raz w tygodniu prowadzony będzie zespół gitarowy dla młodzieży w formie otwartych warsztatów. Nauka gry na gitarze będzie możliwa również w grupach, których celem będzie przygotowanie repertuaru na organizowane cyklicznie koncerty. Istnieje możliwość nauki gry na innych instrumentach. Wkrótce ruszamy też z lekcjami śpiewu.

Warsztaty gitarowe

Nauka gry na gitarze Wrocław - zapraszamy na warsztaty w formie zespołów gitarowych. Warsztaty prowadzone są w Ośrodku Działań Twórczych Światowid na Biskupinie oraz w Centrum Biblioteczno-kulturalnym Fama na Psim Polu. Zajęcia przeznaczone dla dzieci oraz osób dorosłych. Uczestnictwo w zajęciach grupowych wymaga złożenia grupy od 4 do 8 osób.

Nauka gry na gitarze Wrocław

Lekcje gitary – raz w tygodniu prowadzone będą otwarte nieodpłatne warsztaty gitarowe dla wszystkich chętnych. Zajęcia będą odbywać się na zasadzie otwartych pytań i dyskusji. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych lekcji indywidualnych lub grupowych w ramach tworzących się zespołów gitarowych.

3 myśli na temat “Otwieramy warsztaty muzyczne we Wrocławiu

  1. Zapraszam na darmowe otwarte grupowe warsztaty gitarowe we Wrocławiu. Warsztaty odbywają się na zasadzie otwartych pytań i trwają godzinę raz w tygodniu. Istnieje możliwość zapisania się na lekcje gry na gitarze w trybie indywidualnym. Nauka gry na gitarze prowadzona będzie również w formie zespołu gitarowego (zajęcia dodatkowo płatne). Zapraszam serdecznie – Wyspa Tamka w centrum Wrocławia! 🙂

Dodaj komentarz