zespół muzyczny wrocław

BQ-Events – cover band Warszawa – nowa oferta

Stylowy zespół muzyczny na imprezę firmową oraz event. Wyjątkowa oprawa muzyczna imprez. Cover band z muzyką taneczną oraz stylowy zespół jazzowy na bankiet. Zapraszamy do współpracy agencje eventowe oraz firmy z całego kraju.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu imprez firmowych. Współpracujemy ze znakomitymi muzykami oraz instrumentalistami. Posiadamy doświadczenie koncertowe i studyjne, będąc na co dzień zawodowymi muzykami współpracującymi z zespołami autorskimi i dużymi orkiestrami i big bandami.

W naszej ofercie znajdą Państwo zespół muzyczny z repertuarem rozrywkowych hitów na imprezy taneczne oraz stylowy zespół jazzowy na bankiet. Występujemy jako duet jazzowy z możliwością poszerzenia składu o dodatkowe instrumenty lub jako duży cover band, który dodatkowo wspomagany może być przez DJ-a.

Nasz zespół muzyczny ma za sobą występy plenerowe na festiwalach, supporty przed gwiazdami polskiej sceny muzycznej, występy na dużych imprezach plenerowych oraz licznych eventach firmowych, dużych imprezach sylwestrowych czy przyjęciach o charakterze kameralnym.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą:

Zespół Muzyczny Warszawa - cover band na imprezę taneczną

Zespół Jazzowy Warszawa - stylowy zespół ze swingowym repertuarem jazzowym

Duet Jazzowy Warszawa - kameralny skład na bankiet z muzyką jazzową i akustyczną

Podstawowy skład zespołu muzycznego przeznaczonego na imprezy taneczne to minimalnie skład pięcioosobowy, złożony z wokalistki, pianisty, gitarzysty, basisty oraz perkusisty. Dodatkowo przy dłuższych imprezach i eventach występujemy z dodatkowy wokalem męskim lub żeńskim. Istnieje również możliwość wzbogacenia składu o instrumenty dęte (saksofon) oraz DJ-a, który odpowiedzialny jest za muzykę mechaniczną w przerwach oraz w późniejszej części imprezy.

Dodaj komentarz